Õpilasvahetusprogramm VeniVidiVici

Ootame osalema 7.-12.klasside õpilasi ning vahetusperioodi pikkuseks on 1, 2 või 4 nädalat.
MTÜ VeniVidiVici tegeleb ainult Eesti-siseste õpilasvahetuste korraldamisega.

Mõned mõtted osalenud vahetusõpilastelt:
“Tunnen, et nelja nädala jooksul kasvas mu sõnavara eesti keeles tohutult palju ja kadus hirm seda keelt kasutada. Kartsin varem alati, et teen palju vigu, kuid nüüd saan aru, et ainult suheldes saabki keelt õppida.” (Darja, Narvast)

“Sain tänu õpilasvahetusele harjutada iseseisvust, panna proovile enesekindlus ja kohanemisvõime ning need on tuleviku tarbeks väga olulised omadused. Põnev oli käia ja avastada ning võrrelda erinevaid koole omavahel. See pani mind mu kodukooli palju rohkem hindama.” (Lenna, Tartust)

“Ma ei teadnud, kuhu minna tahan, aga tahtsin seda kogemust. Valisin kooli täitsa pimesi nimekirjast ja sain võrratu kogemuse osaliseks. Vahetuskoolis õppis 5x rohkem õpilasi kui mu kodukoolis. Koolimaja, tunnid, valikained, toidud - kõik oli nii erinev. Elasin ülitoredas vahetusperes ning nad tutvustasid mulle kogu piirkonda ja tegid olemise väga mõnusaks. Avardasin väga palju silmaringi.” (Raido, Hiiumaalt)

Rohkem info leiate aadressilt: https://venividivici.ee/
Avaldatud 14.10.2024. Viimati muudetud 14.10.2024.