Tantsupidu 2008

Otepää piirkonna kava

Piirkonna juht: Tiina Kukk

Kõik lingid, mille nimes on ? ei tööta!!! Vabandust!

1. Otepääd tutvustav tekst - loeb ?
  2. Ehitame maja (M. Saar) - 1.-2. klassi rühmad
    Muusika mp3 4,7Mb
    Pannkoogilugu (E. Jakobson)- 1.-2. klassi rühmad
    Muusika mp3 2,23Mb
    Rühmad tulevad peale oma tantsumuusika algusosaga, lähevad sujuvalt teisele tantsule üle, vahetekste vms pole tarvis.
    Tantsivad Keeni Põhikooli 1.-2. klass (juh. Maie Vill), Otepää Gümnaasiumi 1. klass (juh. Kaire Ojavee) ja Puka Keskkooli 2.-3. klass (juh. Eva Kosk).
  3. Tants käsi käes (E. Jakobson) - 3.-4. klassi rühmad
    Muusika mp3 3,23Mb
    Õnnelaps (T. Lääts??) - 3.-4. klassi rühmad
    Muusika mp3 0,4Mb
    Tantsuks seavad end valmis tillukeste tantsu lõpuks ning oma tantsu algusmuusika kõlades tantsivad lavale. Tantsu lõppedes vudivad uue tantsu muusika saatel uude lähtekohta. Jäävad lõpukaarele kükkama, et naised saaksid lavale tantsida.
    Osalevad Keeni Põhikooli 3.-4. klass (juh. Tiina Kukk) ja Pühajärve Põhikooli 2.-3. klass (juh. Anneli Teder ja Maie Eensalu)
  4. Lustilugu (Ü. Feršel) - naisrühmad
    Muusika mp3 1,93Mb
    Neiokõsõ (D. Otsing) - naisrühmad
    Muusika mp3 5,63Mb
    Laste tantsu lõppedes liiguvad naisrühmad lustakalt püünele, lapsed pistavad jooksu. Tantsu lõppedes minnakse kohe uue tantsu algasendisse ning läheb muusika märkamatult üle. Lõpp järsk ning kohe liigub peale uus vanuserühm.
    Lustivad Keeni naisrühm Tanuke (juh. Hiie Vähi), Otepää Gümnaasiumi neiud (juh. Kaire Ojavee), Otepää naisrühm Nuustaku (juh Angela Toome) ning Pühajärve naisrühm Vesiroos (juh…????????-VABANDUST!!!)
  5. Präänikupolka (E. Jakobson) - 5.-6. klassi rühmad
    Muusika mp3 4,3Mb
    Minu isamajakene (M. Saar) - 5.-6. klassi rühmad
    Muusika mp3 5,3Mb
    Pealetulek naiste vahelt, teine tants algab eelmängu saatel uude kohta liikumisega. Püsivad kükkis lõpukaarel ja neid vahetavad välja suured, B rühmad.
    Tantsivad Otepää Gümnaasiumi 5. klass (juh. Kaire Ojavee), Pühajärve Põhikooli 4.-5. klass ( juh. Anneli Aigro ja Krista Sumberg) ning Keeni Põhikooli 5.-6. klass (juh. Tiina Kukk)
  6. Igavene labajalg (Ü. Feršel) - B-rühmad
    Nummerpolka (M. Udras) - B-rühmad
    Muusika mp3 5,3Mb
    Koguneme laste tantsu lõpuks oma lähtekohtadesse, kahe tantsu vahele vaja leiutada mingi tilulilulii, et minna uude tantsujoonisesse. B rühmadelt meie piirkonna lõpukummardus.
    Tantsivad Otepää segarühm Nuustaku (juh. Kaire Ojavee), Sangaste segarühm Kõvvera Kõdara (juh. Tiina Kukk) ja VÕIB OLLA KA 4 PAARI Sangaste noori….
  7. Vahemuusika pakkumised:
    1 Lehelind mp3 5,3Mb
    2 Ööbik mp3 5,3Mb
    3 Ööbik mp3 5,3Mb
    4 Rääk mp3 5,3Mb
    5 Lõoke mp3 5,3Mb
    6 Linnulaul mp3 5,3Mb
    7 Vahemuusika mp3 5,3Mb
    8 Vahemuusika mp3 5,3Mb
    9 Vahemuusika mp3 5,3Mb
    Kuula! vali! Teata! Kontrolli kas valikud sobivad: 1 Linnulaul mp3 0,6Mb
    2 Vahepala mp3 0,6Mb

Tähelepanu!

Lasterühmade juhendajatega leppisime kokku, et eelproovi Tõrvas 28.-ndal ei tee, vaid kohtume

23. mail Pühajärve Põhikooli võimlas:

9.00-10.00 1.-2. klassid,
    10.00-11.00 3.-4. klassid,
    11.00-12.00 5.-6. klassid.
    Täiskasvanute rühmade juhendajad lepivad omavahel rühmaliigiti kokku eelproovide toimumise aja ja koha!

Kõik parandused ja ettepanekud on teretulnud!

Kontaktid: valdeko@torva.edu.ee 5251849